Meist

Meie oleme Võru Gümnaasiumi Õpilasfirma AMI. Meie toodeteks on käsitööna heegeldatud mänguasjad.


Tegevjuht Laura Ilves

Tema ülesanneteks on õpilasfirma asjadel silma peal hoidmine ja veenduda, et kõik tegevused sujuksid tõrgeteta. Tema ülesandeks on ka laatadele registreerimine ning meilide saatmine ja nendele vastamine.

Finantsjuht Kädi-Liis Mäeots

Tema ülesanneteks on tegeleda firma rahaasjadega, täita raamatupidamistabeleid ja jälgida, et raha kasutamine käiks kokkuhoidlikult ja läbimõeldult.

Tootmisjuht Kadi-Liis Mäeots

Tema ülesandeks on toodete kvaliteedi kontrollimine, et valmis toodetel ei esineks puudusi. Lisaks sellele on tema ülesandeks ka toodete edasi arendamine ja uute toodete välja mõtlemine.

Turundusjuht Krete Mäeots

Tema ülesanneteks on hallata meie õpilasfirma sotsiaalmeediakanaleid, nendesse postitada ning meie tegevusi kajastada. Tema ülesandeks on ka klientidega vahetu suhtlemine.

MEIE ÕPILASFIRMA LUGU

Meie õpilasfirma sai alguse sellest, et meie tootmisjuht Kadi-Liis tegi 8. klassis loovtöö teemal “Amigurumi stiilis heegeldamine.” Sealt arenes edasi idee, teha gümnaasiumis 11. klassis õpilasfirma. 2022. aasta suvel õpetas ta ka oma õele Kädi-Liisile heegeldamise selgeks. Sellega tuli kindel otsus teha õpilasfirma. Juurde tuli leida veel kaks tüdrukut- Krete ja Laura. Krete on väga julge suhtleja ja Laura oskab hästi asjadel silma peal hoida ning planeerida. Õpilasfirma nimi on lühend amigurumi tehnikast. Tähtedele AMI otsisime vaste, milleks sai Armasta Mänguasjade Ilu.

Lisa meid ka Instagramis

0
    0
    Sinu ostukorv
    Sinu ostukorv on tühiTagasi ostlema